Pagrindinės įmonės siūlomos paslaugos – ilgalaikė ir trumpalaikė automobilių nuoma. Mūsų parke yra apie 80 įvairių markių automobilių. Daugiausia iš jų yra naudoti arba visiškai nauji HONDA automobiliai. Atsižvelgiant į klientų poreikius, siekiame rasti patraukliausią sprendimą.

Ilgalaikė nuoma

Ilgalaikė nuoma – tai patrauklus būdas įsigyti ir eksploatuoti automobilį, tačiau perkelti parko valdymo rūpesčius mums. Šiuolaikinėms įmonėms automobilis yra ne tik susisiekimo priemonė, bet ir kasdienio darbo įrankis. Sudarius ilgalaikės nuomos sutartį, Jums nebereikės rūpintis automobilio privalomuoju ir Kasko draudimu, automobilio periodine technine apžiūra bei remontu. Taip pat neteks susidurti su sunkumais parduodant automobilį pasibaigus ilgalaikės nuomos terminui.

Nuomojami automobiliai pateikiami su visais eksploatacijai reikiamais dokumentais, mes apdrausime juos TPVCAPD ir KASKO draudimu, atstovausime Jus forminant draudžiamuosius įvykius pagal draudimo bendrovių reikalavimus, organizuosime automobilių techninę priežiūrą ir remontą mūsų pasirinktame techninio aptarnavimo centre.

Trumpalaikė nuoma

Trumpalaikė nuoma – tai galimybė eksploatuoti automobilį iki 1 mėn. termino. Automobilį gali išsinuomoti asmenys, ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus ir turintys ne mažesnį kaip 2 metų automobilio vairavimo stažą. Prieš automobilio nuomos pradžią yra sumokamas užstatas 200 - 400 Eur. 

Automobiliai yra pateikiami su visais eksploatacijai reikiamais dokumentais, mes apdrausime juos TPVCAPD ir KASKO draudimu, atstovausime Jus forminant draudžiamuosius įvykius pagal draudimo bendrovių reikalavimus.

 

Vairuotojo paslauga

Sudarant trumpalaikę automobilio nuomos sutartį, galima rinktis papildomą vairuotojo paslaugą. Įmonės darbo laiku už papildomą mokestį jus nuomojamu automobiliu nurodytais maršrutais nuveš mūsų vairuotojas.

 

Papildomos įrangos nuoma

Kartu su nuomojamu automobiliu galime Jums pasiūlyti papildomą įrangą, tokią kaip kėdutės vaikams, navigacijos stogo skersiniai, stogo bagažinė, dviračių laikikliai ir dviračiai.


Projektas vykdomas pagal Ekonomikos veiksmu programa, 2 prioriteta "Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas", VP2-2.1-UM-02-K priemone "E-verslas", 3 kvietima. Projekto metu isigyta kompiuterine iranga ir optimizuoti imones verslo procesai: